Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 επισκέπτες και κανένα μέλος

Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,
Έπειτα από την επιτυχή ολοκλήρωση των αρχαιρεσιών που διενεργήθηκαν στον χώρο του σχολείου μας και αφού τηρήθηκαν όλες οι προβλεπόμενες διαδικασίες, σύμφωνα με τον νόμο και το καταστατικό μας, το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας συγκροτήθηκε σε Σώμα.
Ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας ως προς την επίτευξη και ολοκλήρωση των παραπάνω διαδικασιών και ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές, γονείς και κηδεμόνες της σχολικής μας κοινότητας μια όμορφη και δημιουργική χρονιά!
Τα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου μας θα είναι πάντα δίπλα σας και με την δική σας υποστήριξη και συμπαράσταση, ευελπιστούμε να πετύχουμε όλοι μαζί τα καλύτερα για τους μαθητές μας και το σχολείο μας.

Στην ιστοσελίδα του σχολείου μας http://1lyk-ag-dimitr.att.sch.gr/ στην ενότητα Γονείς – Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων, καθώς και στις παρακάτω διευθύνσεις μέσων κοινωνικής δικτύωσης, θα βρείτε ανακοινώσεις και νέα του Συλλόγου μας

Για οποιαδήποτε περαιτέρω επικοινωνία, παρατίθεται κάτωθι, η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του Συλλόγου

email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Με εκτίμηση,
Το Διοικητικό Συμβούλιο
Πρόεδρος: Παπαδόπουλος Θέμης (6944966642)
Αντιπρόεδρος: Δάρας Γεώργιος (6987390739)