Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 8 επισκέπτες και κανένα μέλος

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Εγγραφές Μαθητών για το Σχ. Ετος 2020-2021

Παρακαλούνται οι γονείς - κηδεμόνες όλων των μαθητών να αποστείλουν άμεσα στο e-mail του σχολείου ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) συμπληρωμένα την Υπεύθυνη Δήλωση Κηδεμόνα, την Αίτηση Κηδεμόνα και την Αίτηση-Δήλωση με το αποτέλεσμα τοποθέτησης (από το e-eggrafes) για να ολοκληρωθεί η εγγραφή των παιδιών τους. (Όσοι κηδεμόνες έχουν έρθει από το σχολείο και έχουν συμπληρώσει τα εγγραφα αυτά δεν θα τα στείλουν και ηλεκτρονικά.)

Ειδικά για τους μαθητές της Α' Λυκείου απαιτείται φωτοτυπία του Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας και συμπληρωμένο το Ατομικό Δελτίο Υγείας. Τα έγγραφα αυτά θα προσκομιστούν από τους μαθητές από τις 14/9 μέχρι τις 29/9.

Ειδικά για τους μαθητές της Γ' Λυκείου της ομάδας προσανατολισμού Θετικών Σπουδών είναι αναγκαία η άμεση συμπλήρωση και αποστολή στο e-mail του σχολείου ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από τους γονείς - κηδεμόνες της Υπεύθυνης Δήλωσης μαθημάτων.